SERVIZOS ESPECIAIS DE TRANSPORTE
- SERVIZO LANZADEIRA a partir das 17.00 horas con saída da rúa Ramón Piñeiro (lateral do Parlamento de Galicia). Este servizo funcionará de xeito continuado ata a hora de inicio do concerto.
- Liña 9 (Casas Novas - rúa da Senra - Fontiñas - Multiusos): Esta liña ten unha frecuencia de 60'. As paradas máis céntricas para acceder a esta liña sitúanse nas rúas Senra, Ensinanza, Virxe da Cerca, San Pedro e Concheiros
- Liña C5 (Pol. Costa Vella - Praza de Galicia - A Rosa - Pontepedriña - Restollal - Rúa Estrada - Picaños - Multiusos): Esta liña ten unha frecuencia de 60'. As paradas máis céntricas para acceder a esta liña sitúanse nas rúas Praza de Galicia, A Rosa, Pontepedriña.
- Liña C6 (Pol. Costa Vella - Amio - San Lázaro - Fontiñas - Multiusos): Esta liña ten unha frecuencia de 60'.
Ao remate do concerto manterase o servizo lanzadeira desde o Multiusos con destino á rúa de Ramón Piñeiro.
As tarifas para estes servizos serán as vixentes no transporte urbano